Jste projektant nebo architekt?

„Building information modeling“ neboli BIM zvládne mnohem víc než jen 3D model stavby. Jedná se o metodiku vytváření projektu stavby, která hraje nepostradatelnou roli v novodobém navrhování. Aby byl BIM model plně využitelný, je nutné naplnit jej informacemi o všech použitých prvcích. Společnost CHUDĚJ, s.r.o. nabízí víc jak 1 500 produktů ze svého portfolia připravených pro BIM v rámci služby bimproject.cloud. Naleznete u nás BIM modely produktů jako jsou kanalizační vpusti, lineární žlaby, podlahové a střešní vpusti a venkovní odtokové žlaby.

Webový BIM katalog produktů CHUDĚJ, s.r.o.

BIM katalog Vám umožňuje procházet naše portfolio produktů připravených pro BIM.

V rámci katalogu můžete procházet produkty po jednotlivých kategoriích a filtrovat je dle požadovaných parametrů.

Následně si můžete vybrat produkt odpovídající vaší specifikaci a stáhnout si BIM podklady pro software Revit.

Webový BIM katalog CHUDĚJ, s.r.o. naleznete na adrese: https://chudej.app.bimproject.cloud/

 

Hlavní funkce BIM katalogů v pluginech

Obecné a produktové specifikace

Každý uživatel má jedinečný proces při práci. S BIM nástroji CHUDĚJ, s.r.o. od bimproject.cloud máte vždy svobodu volby, jak postupovat při Vaší práci. Každé Vaše přání – specifikaci – můžete vložit do projektu jako parametr. Ten se uloží do obecného BIM objektu, který tak bude obsahovat pouze vámi zvolené informace. Není tedy nutné si vybírat finální produkt, pokud ještě nevíte, které vlastnosti mu přidělit. Může obsahovat pouze základní parametry. V dalších fázích projektu můžete zvolit již umístěné objekty a pomocí pluginu je aktualizovat. Můžete tak vkládat parametry nové a měnit již vložené. Stejným způsobem můžete zaměňovat již specifikované produkty za úplně jiné.

Samostatné BIM knihovny ke stažení

Knihovny jsou jeden větší .ZIP soubor a jsou kompatibilní s verzemi Revit 2018 a vyšší. Kompletní BIM knihovny pro Revit si můžete stáhnout na adrese:

https://www.bimproject.cz/downloads/chudej

 

Aleš Kubáš

region Čechy

+420 602 583 525

Kontaktujte nás

Bronislav Zachoval

region Morava

+420 736 272 886

Kontaktujte nás

Gabriel Mikóczy

Slovensko

+421 918 661 213

Kontaktujte nás