Jarní sleva 10 % na celý sortiment lapačů střeních splavenin. Ušetřete až 378 Kč. Nabídka platí od 2. do 30. 4. 2024. V košíku zadejte kód: GAJGRY10.

Chuděj > O nás

O nás

1990
založení společnosti
35 000
rozloha areálu společnosti
2 000 000
investice do nových technologií
50
zemí do kterých exportujeme produkty
200 000 ks
roční produkce lineárních žlabů
75
zaměstnanců v roce 2021

Jak to u nás vypadá

Hodnoty

Naším cílem je být špičkovým výrobcem v oblasti odvodnění průmyslových, domácích a inženýrských sítí v České, Slovenské republice, ale také i ve světe. Ve firmě CHUDĚJ, s.r.o. máme dané základní hodnoty, které se strukturují a podporují způsob myšlenky, jakým pracujeme.

Značka firmy: je pevný pilíř naší společnosti.

Český výrobce: disponujeme špičkovým výrobním zařízením, vlastními formami, nástroji a dokonalým know-how.

Vysoká kvalita výrobků: je naším cílem, kterým jasně dáváme najevo, že jdeme tím správným směrem.

Profesionalita: náš zkušený obchodní tým je pevnou součástí ke klíčovému úspěchu v obchodní sféře.

Zaměstnanci: našich zaměstnanců si vážíme, proto nedochází k fluktuaci.

Životní prostředí: ano i naší společnosti není lhostejné co se děje s přírodou a proto se snažíme chovat k ní šetrně.

Vize

Vize společnosti CHUDĚJ, s.r.o. je být:

Moderní: naše společnost investuje nemalé finance do rozšiřování výroby, ale také do vzdělávání.

Bezpečný: klademe velký důraz na kvalitu výrobu, při které garantujme bezpečnost při jejich používaní , ale i na bezpečnost práce.

Ekologický: klademe si za cíl recyklovat použité materiály a tím se chovat šetrně k přírodě.

Prosperující: nadále budeme vystavovat na prestižních zahraničních, ale i tuzemských veletrzích a také investujeme do nových technologií.

Rozvíjející: chceme být rozvíjející se firma s jasným cílem dodávat své výrobky nejen na tuzemském trhu, ale i po celém světě.

Poslání

Když můj otec v roce 1990 Miroslav Chuděj zakládal firmu a hledal vhodnou lokalitu pro svoje nápady kdesi v prostorách garáže a první výrobky měl namalované na omaštěném papíru od svačiny asi netušil, že firma se stane předním výrobcem kanalizačních a podlahových vpustí.

Díky své píli, trpělivosti, šikovnosti dokázal firmu i v době krize posunout vpřed. Jakožto jeho nástupce jsem prošel poctivě od základů celý provoz firmy. V roce 2015 po smrti svého otce jsem převzal pomyslné kormidlo firmy a rozhodl se, že budu pokračovat v jeho započaté práci.

Dodnes čerpám z jeho myšlenek a myslím, že by byl na mě a hlavně na všechny zaměstnance právem hrdý kam se firma posunula. V současné době prezentujeme společnost jak na domácích tak na zahraničních veletrzích a díky tomu naše výrobky si mohou zakoupit zákaznici téměř po celém světe. Mé poslání je smyslem pro kvalitu, a proto vždy pro Vás máme vlastní řešení.

Řemeslo

Přesnost: je alfou omegou výroby nerezových částí o které se stará více než 25 let mistr oboru pan Milan. Má dokonalý odhad a cit pro dílo. V každém ohybu je znát jeho profesionalita a genialita, které si budete všímat i Vy.

Pečlivost: díky neuvěřitelnému zapálení pro práci a úžasné jeho preciznosti dodává našim výrobkům dokonalý a nadčasový vzhled.

Bezpečnost: u nás máte jistotu, že používáme velmi kvalitní nerezové materiály.  Klademe velký důraz na zpracování a tím dokonale eliminujeme ostrost hran a hrotů. Naše mřížky jsou dokonale hladké a  bezpečné.

Zručnost: my tvrdíme, že „řemeslo má nerezové dno“.

Exportujeme do více než 50 zemí světa

Za dobu existence firmy jsme si vybudovali silnou pozici na tuzemském trhu a stali se významným exportérem.

Dotační programy

K rozvoji společnosti nám přispívají i dotační programy Evropské Unie.