Zadejte kód ESHOP10 pro slevu ve výši 10 %. Sleva platí do konce května a vztahuje se nákup lineárních žlabů, krycích soklových lišt FOR-TOP a venkovních odtokových žlabů. Nevztahuje se na nákup náhradních dílů.
Chuděj > Novinky > Sváry jsou již minulostí

Sváry jsou již minulostí

Nová dimenze moderní koupelny nyní dává neomezené možnosti dokonalé harmonie designu a funkčnosti. Lineární žlaby Aquarius jsou díky špičkové moderní technologii ochranou vaší koupelny před nežádoucími průsaky vody.

Těleso žlabu je vyrobeno z nerezové oceli DIN 1.4401 AISI 316 a je lisováno jako jeden kus. Hydroizolační membránová folie je hermeticky spojena již ve výrobě.

Otočný plastový sifon D 50 s integrovanou silikonovou membránou a vodní hladinou zjednodušuje montáž připojení potrubí.

Montážní ALU lišta je součástí žlabu, na kterou je možné nalepit obklad jako je dlažba, sklo nebo nerezová lišta. Plastové stavěcí podpěry lze nastavit na požadovanou výšku a tím dokonale dosáhnout maximální rovnosti stávajícího obkladu s obkladem nalepeným na montážní Alu lištu.

Délka vtokové Alu lišty 700/800/900 mm. Naše nová technologie usnadňuje a zároveň posunuje hranici možnosti snadnějšího pracovního procesu výroby a montáže.

Kompletní nabídka je k dispozici zde: https://www.chudej.cz/kategorie-produktu/linearni-zlaby/linearni-zlaby-bocni/linearni-zlaby-aquarius/