Zadejte kód ESHOP10 pro slevu ve výši 10 %. Sleva platí do konce května a vztahuje se nákup lineárních žlabů, krycích soklových lišt FOR-TOP a venkovních odtokových žlabů. Nevztahuje se na nákup náhradních dílů.
Chuděj > Novinky > Je to tady!

Je to tady!

Chuděj představuje nový e-shop s konfigurátorem lineárních žlabů. Je v moderním designu, díky kterému se Vám v něm bude pohodlně brouzdat, přehledně si prohlédnete naše výrobky a rychlostí blesku si vyberete a objednáte z kategorie lineárních žlabů a krycích soklových lišt FOR-TOP včetně náhradních dílů a příslušenství. Další kategorie produktů budeme postupně pro objednávky přes e-shop zpřístupňovat. Sledujte náš Facebookový profil pro bližší informace.

Do konce května proto můžete využít mimořádné slevy 10 % na nákup lineárních žlabů. Stačí v nákupním košíku zadat kód ESHOP10.

 

Podmínky a platnost akce:

Slevu lze uplatnit při nákupy lineárních žlabů, mřížek pro lineární žlaby a krycích soklových lišt FOR-TOP. Sleva se nevztahuje na náhradní díly. Doprava při objednávce nad 3 000 Kč bez DPH zdarma, do 3 000 Kč je cena dopravy 135 Kč bez DPH. Platnost od akce od 16. 3. do 31. 5. 2020.