Záruka 2 roky na lineární žlaby

Doprava na 1 500 Kč ZDARMA

Nakupujete přímo od výrobce

Konfigurátor FOR-TOP

Konfigurátor krycích soklových lišt slouží pro výpočet jednotlivých komponentů systému FOR-TOP a pro zobrazení kompletního seznamu produktů. Konfigurátor předpokládá obložení místnosti po celém jejím obvodu.

Konkrétní poptávku prosím vždy konzultujte s obchodním oddělením naší společnosti.

Děkujeme.

Vnější roh Vnitřní roh Levá koncovka Pravá koncovka Spojovací lišta pro zakrytí topných tras spojovací lišta pro zakrytí topných tras + příchytka pro krycí lištu + hmoždinky s vrutem Délka místnosti krycí soklová lišta 2m + příchytka pro krycí lištu + hmoždinky s vrutem Šířka místnosti krycí soklová lišta 2m + příchytka pro krycí lištu + hmoždinky s vrutem

Příchytka pro krycí soklovou lištu se kotví po cca každém 0,5 metrů délky na 2 hmoždinky s vrutem a algoritmus s tímto pracuje. V košíku se zobrazí kompletní seznam produktů, který potřebujete.

Spojka pro krycí soklovou lištu se musí vkládat po každých 2 metrech délky.

Pokud instalujete krycí soklové lišty v místnostech, kde se musí zakrýt topné trasy (radiátory), je nutné přidat i spojovací lištu. Algoritmus automaticky přidá do nákupního seznamu 2 příchytky pro krycí soklovou lištu a 4 hmoždinky s vrutem.