Chuděj > Jste projektant nebo architekt?

Jste projektant nebo architekt?

„Building information modeling“ neboli BIM zvládne mnohem víc než jen 3D model stavby. Jedná se o metodiku vytváření projektu stavby, která hraje nepostradatelnou roli v novodobém navrhování. Aby byl BIM model plně využitelný, je nutné naplnit jej informacemi o všech použitých prvcích. Společnost CHUDĚJ, s.r.o. nabízí víc jak 1 500 produktů ze svého portfolia připravených pro BIM v rámci služby bimproject.cloud. Naleznete u nás BIM modely produktů jako jsou kanalizační vpusti, lineární žlaby, podlahové a střešní vpusti a venkovní odtokové žlaby.

 

Webový BIM katalog produktů CHUDĚJ, s.r.o.

BIM katalog Vám umožňuje procházet naše portfolio produktů připravených pro BIM.

V rámci katalogu můžete procházet produkty po jednotlivých kategoriích a filtrovat je dle požadovaných parametrů.

Následně si můžete vybrat produkt odpovídající vaší specifikaci a stáhnout si BIM podklady pro software Revit.

Webový BIM katalog CHUDĚJ, s.r.o. naleznete na adrese:

https://new.catalog.bimproject.cloud/cs/chudej/

 

BIM katalog jako plugin pro software Revit

V rámci služby bimproject.cloud jsme pro vás dále připravili i verzi BIM katalogu CHUDĚJ, s.r.o. jako plugin pro software Revit.

Díky této integraci můžete přistupovat k databázi našich produktů přímo ze svého projekčního software. To vám umožní využít veškeré níže uvedené funkce a specifikovat produkty rychleji než kdykoli předtím.

Produktová databáze BIM katalogu v pluginech je synchronizována online a je vždy aktuální. To je hlavní výhoda proti samostatným BIM knihovnám ke stažení, pakliže se potřebujete spolehnout na informace uložené uvnitř prvků – ať už kvůli výkazům nebo pokud odevzdáváte BIM model místo výkresů.

 

Pluginy jsou kompatibilní s verzemi Revitu 2018 a vyšší. Aktuální verzi pluginu ke stažení naleznete na adrese:

https://www.bimproject.cz/downloads/chudej

 

Hlavní funkce BIM katalogů v pluginech

Obecné a produktové specifikace

Každý uživatel má jedinečný proces při práci. S BIM nástroji CHUDĚJ, s.r.o. od bimproject.cloud máte vždy svobodu volby, jak postupovat při Vaší práci. Každé Vaše přání – specifikaci – můžete vložit do projektu jako parametr. Ten se uloží do obecného BIM objektu, který tak bude obsahovat pouze vámi zvolené informace. Není tedy nutné si vybírat finální produkt, pokud ještě nevíte, které vlastnosti mu přidělit. Může obsahovat  pouze základní parametry. V dalších fázích projektu můžete zvolit již umístěné objekty a pomocí pluginu je aktualizovat. Můžete tak vkládat parametry nové a měnit již vložené. Stejným způsobem můžete zaměňovat již specifikované produkty za úplně jiné.

 

Samostatné BIM knihovny ke stažení

Knihovny jsou jeden větší .ZIP soubor a jsou kompatibilní s verzemi Revit 2018 a vyšší. Kompletní BIM knihovny pro Revit si můžete stáhnout na adrese:

https://www.bimproject.cz/downloads/chudej

 

Aleš Kubáš obchodní zástupce - region Čechy +420 602 583 525 +420 571 757 735
Bronislav Zachoval obchodní zástupce - region Morava +420 736 272 886 +420 571 757 735
Gabriel Mikóczy obchodní zástupce - region Slovensko +421 918 661 213 +420 571 757 735