Zadejte kód ESHOP10 pro slevu ve výši 10 %. Sleva platí do konce května a vztahuje se nákup lineárních žlabů, krycích soklových lišt FOR-TOP a venkovních odtokových žlabů. Nevztahuje se na nákup náhradních dílů.
Chuděj > Naše výrobky > Lapače střešních splavenin

Lapače střešních splavenin

Venkovní lapače střešních splavenin

lapače střešních splavenin slouží k odvádění dešťových vod do kanalizace nebo pro zachycení nečistot splavených dešťovou vodou ze střech objektů. K tomuto účelu jsou uvnitř opatřeny protizápachovou klapkou, která zabraňuje zpětnému šíření zápachu z kanalizace. Součástí je i vyjímatelný košík s ouškem proti zachytávaní splavených nečistot.

Lapače se spodním odtokem se vyrábí v dimenzi D 110 a D125 nebo s univerzálním rozměrem D110/125 s bočním jsou vpusti opatřeny odtokem v dimenzi D 110. Pro snadnou montáž jsou vpusti opatřeny originálními distančními nebo vykrajovacími kroužky pro svod dešťové vody v dimenzi D75, D80, D90, D100, D110 a D125 a plastovou mřížkou, která může sloužit po úpravě jako svod hranatého potrubí. Lapače jsou vyrobeny z materiálu polypropylen a suchá klapka je vyrobena s polystyrenu. Vpusti jsou UV stabilizované a certifikované pod normou EN 1253, teplota max.
90 °C zátěž K3 – 300 kg.